Noteikumi

Lietošanas noteikumi Rezervēšanas sistēmas www.letas-avio-biletes.lv lietošanas noteikumi

Pieņemot aviobiļešu iegādes noteikumus un nosacījumus virtuālajā rezervēšanas sistēmā www.letas-avio-biletes.lv, Jūs izsakiet savu piekrišanu sekojošam:

1. Visi pakalpojumi, kurus Jūs pasūtiet, tiek piegādāti pamatojoties uz attiecīgās aviokompānijas, kas nodrošina lidojumu, nosacījumiem. Ar šiem nosacījumiem detalizētāki var iepazīties izlasot tarifa nosacījumus, kuru Jūs izvēlaties rezervēšanas procesā.

2. Gadījumā, ja Jūsu kopējais tarifs, kas tiek pielietots Jūsu rezervācijai, sastāv no vairākiem atšķirīgiem tarifiem, uz Jūsu pasūtījumu attiecas noteikumi un ierobežojumi, kas noteikti „visstingrākajam„ tarifam.

3. Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka starptautisko pārvadājumu tarifu noteikumi reprezentēti angļu valodā. Neskaidrību vai jautājumu gadījumā, Jums ir iespēja sazināties ar Air Tour konsultantu, nosūtot viņam pieprasījumu uz elektroniskā pasta adresi airtour@airtour.lv, vai piezvanot pa telefonu, kas norādīts Jūsu izvēlētajai filiālei.

4. Noformējot vairākus pasūtījumus, ar mērķi, lai iegūtu visizdevīgāko cenas piedāvājumu lidojumam kompleksā maršrutā, tā rezultātā dažādiem lidojuma sektoriem var tikt noformētas atsevišķas biļetes, piemēram:

Lidojumam Rīga – Ņujorka tika noformēti divi atsevišķi pasūtījumi.
№1 Rīga – Stokholma, un izrakstīta Air Baltic aviobiļete;
№2 Stokholma – Ņujorka un izrakstīta Continential aviobiļete.

Klients, noformējot šādu pasūtījumu, pilnībā pats uzņemas visu atbildību gadījumā, ja viena no aviokompānijām atceļ reisu, izmaina izlidošanas sarakstu vai lidojums aizkavējas. Šajā gadījumā klients neizteiks pretenzijas ne aviokompānijām, ne Air Tour, ja tā rezultātā zudīs savienojums starp atsevišķi rezervētiem lidojumiem.

5. Pasažierim jāveic lidojumi tādā kārtībā, kā norādīts aviobiļetē. Gadījumā, ja pasažieris laicīgi neierodas uz reisu, kas iekļauts kompleksajā lidojumā, aviokompānija var anulēt visus turpmākos lidojumus, bez tiesībām pasažierim saņemt kompensāciju par neizmatotajām biļetēm.

6. Pasažierim ir jābūt visiem dokumentiem un vīzām, kas nepieciešami, lai ierastos plānotajā galamērķī, kā arī tranzītpieturās pa ceļam, ja tādi noteikti rezervācijā.

7. Pasažiera vārdam un uzvārdam, kas tiek iekļauti klienta pasūtījumā, visa ceļojuma laikā jāatbilst pasažiera identitāti apliecinošajos dokumentos norādītajam.

8. Īpaša uzmanība jāvelta norādot kontaktinformāciju (tālruņa nr., elektroniskā pasta adrese), jo tieši šī informācija tiks izmantota, lai informētu klientu par aviobiļetes izrakstīšanas nepieciešamību, elektronisko dokumentu pārsūtīšanai, lai informētu par lidojuma saraksta izmaiņām u.tml..

9. Gadījumā, ja pasūtījuma apmaksai tiek izmantota kredītkarte, klients uzņemas pilnu atbildību par sniegtās informācijas pareizību, kā arī apliecina savas tiesības uz norādītās kredītkartes izmantošanu Air Tour attiecīgā pasūtījuma apmaksai.

10. Pasažieru skaits (neskaitot bērnus līdz 2 gadu vecumam), kuru rezervējis viens pasūtītājs uz vienu un to pašu reisu, nedrīkst pārsniegt desmit cilvēkus. Ja nepieciešams veikt rezervāciju vairāk nekā 10 cilvēkiem, lūdzam vērsties Air Tour, lai noformētu grupas rezervāciju. Pretējā gadījumā aviokompānija, kas nodrošina šo reisu, var šo rezervāciju atcelt, nebrīdinot Air Tour. Air Tour neuzņemas atbildību par sekām, kas rodas šādas nepareizi veiktas rezervācijas gadījumā.

11. Pasūtot papildus pakalpojumus (konkrētas vietas izvēle lidmašīnā, noteiktas maltītes pasūtīšana, pavadīšana lidostā u.tml.), lūdzam ņemt vērā, ka šādi pakalpojumi netiek garantēti, jo tos savu iespēju robežās un pēc sava ieskata sniedz attiecīgā aviokompānija.

12. Noformējot vienu un to pašu pasūtījumu vairākās aģentūrās, atcerieties, ka aviokompānija jebkurā brīdī var anulēt dubultos pasūtījumus, neskatoties uz to, ka aviobiļetes tika izrakstītas un apmaksātas. Lai no tā izvairītos, savlaicīgi atsakieties no nevajadzīgā pasūtījuma.

13. Rūpīgi iepazīstieties ar savu maršrutu, īpašu uzmanību veltot reisa izlidošanas un ielidošanas laikiem, kā arī ielidošanas un izlidošanas lidostu nosaukumiem. Atcerieties, ka parasti reģistrācija uz reisiem sākas divas stundas pirms un beidzas 45 minūtes pirms izlidošanas.

14. Reisa atcelšanas vai izmaiņu gadījumā, Air Tour Jūs informēs par šīm izmaiņām, un nepieciešamības gadījumā, veiks visu iespējamo aviobiļešu pārformēšanai, lai Jūs varētu nokļūt plānotajā galamērķī. Atbildību par saraksta izmaiņām uzņemas attiecīgā aviokompānija.

15. Aviobiļetes cena, kura Jums tika paziņota rezervācijas brīdī, nevar tikt garantēta līdz netiks noformēta aviobiļete. Tam par iemeslu ir dinamiskās aviokompāniju tarifu un lidostu nodevu izmaiņas

16. Ja rodas jautājumi rezervējot avio biļetes, lūdzu sazinieties ar mums: airtour@airtour.lv vai

+371 67 222777.

Mūsu adrese: Vīlandes iela 7.

17. Ja rodas jautājumi rezervējot viesnīcu, auto nomu vai apdrošināšanu, lūdzu kontaktēties ar tiešo pakalpojuma sniedzēju, t.i. viesnīcu rezervēšanā- booking.com, auto noma- cartrawler.com , apdrošināšana- BTA. Katrs pakalpojuma sniedzējs ir atbildīgs par sava pakalpojuma sniegšanas kvalitāti.

Līguma Nosacījumi Līguma nosacījumi un citi svarīgi paziņojumi – Vispārējie (Latviešu)

LĪGUMA NOSACĪJUMI UN CITI SVARĪGI PAZIŅOJUMI – Vispārējie (Latviešu)

PASAŽIERI, KURU PĀRVADĀŠANA IEKĻAUJ GALAMĒRĶI VAI APSTĀŠANOS VALSTĪ, KAS NAV IZBRAUKŠANAS VALSTS, TIEK INFORMĒTI, KA STARPTAUTISKIE LĪGUMI, KAS PAZĪSTAMI KĀ MONREĀLAS KONVENCIJA, VAI TĀS PRIEKŠGĀJĒJA, VARŠAVAS KONVENCIJA, IESKAITOT TĀS GROZĪJUMUS (VARŠAVAS KONVENCIJAS SISTĒMA), VAR TIKT PIEMĒROTI VISAM BRAUCIENAM, IESKAITOT JEBKURU TĀ DAĻU ATSEVIŠĶĀ VALSTĪ. ŠĀDIEM PASAŽIERIEM PIEMĒROJAMAIS LĪGUMS, IESKAITOT SPECIĀLOS PĀRVADĀŠANAS LĪGUMUS, KAS IEKĻAUTI PIEMĒROTAJOS TARIFOS, REGULĒ, UN VAR IEROBEŽOT PĀRVADĀTĀJA ATBILDĪBU.

PAZIŅOJUMS par Atbildības ierobežojumiem
Monreālas Konvenciju vai Varšavas konvencijas sistēmu var piemērot jūsu braucienam, un šīs konvencijas regulē un var ierobežot gaisa pārvadātāju atbildību nāves vai miesas bojājumu, bagāžas zaudējumu vai bojājumu, kā arī aizkavēšanās gadījumos.
Ja tiek piemērota Monreālas konvencija, ir sekojoši pārvadātāja atbildības ierobežojumi:
Nav finansiālu ierobežojumu attiecībā uz nāves gadījumiem vai miesas bojājumiem.
Attiecībā uz bagāžas iznīcināšanu, zudumu, bojājumu vai bagāžas kavējumu, vairumā gadījumu uz vienu pasažieri – 1 000 SDR (Special Drawing Rights ) (aptuveni 1 200 EUR; 1 470 ASV dolāru).
Attiecībā uz kaitējumu sakarā ar Jūsu ceļojuma kavēšanos, vairumā gadījumu uz vienu pasažieri – 4 150 SDR (aptuveni 5 000 EUR; 6 000 ASV dolāru).
EK Regula Nr. 889/2002 pieprasa Eiropas Kopienas pārvadātājiem piemērot Monreālas Konvencijas ierobežojumu nosacījumus visiem pasažieru un viņu bagāžas pārvadājumiem pa gaisu. Daudzi ārpus Eiropas Kopienas pārvadātāji ir spiesti to darīt attiecībā uz pasažieriem un viņu bagāžu.

Ja tiek piemērota Varšavas konvencijas sistēma, var piemērot šādus atbildības limitus:
attiecībā uz nāvi vai miesas bojājumiem – 16 600 SDR (aptuveni 20 000 EUR; 20 000 ASV dolāru), ja tiek piemērota Hāgas Konvencija, vai arī 8300 SDR (aptuveni 10 000 EUR; 10 000 ASV dolāru), ja tiek piemērota tikai Varšavas konvencija. Daudzi pārvadātāji ir atteikušies no šī limita, un ASV likumi nosaka, ka par braucieniem uz, no vai ar saskaņotu apstāšanās vietu ASV, limits attiecībā uz nāvi vai miesas bojājumu nedrīkst būt mazāks kā 75 000 ASV dolāru.
Atbildība par reģistrētu bagāžu ir 17 SDR (aptuveni 20 EUR; 25 ASV dolāru) par kg, un 332 SDR (aptuveni 400 EUR; 400 ASV dolāru) nereģistrētai bagāžai.
Pārvadātājs var būt arī atbildīgs par zaudējumu, ko izraisījusi kavēšanās.
Sīkāku informāciju par jūsu ceļojumam piemērojamajiem limitiem var iegūt no pārvadātāja. Ja jūsu ceļojums saistīts ar dažādiem pārvadātājiem, par piemērojamās atbildības limita informāciju jums jāsazinās ar katru pārvadātāju.

Neatkarīgi no tā, kura konvencija attiecas uz Jūsu ceļojumu, jūs varat saņemt augstāku atbildības limitu par zaudējumu, kaitējumu vai bagāžas kavēšanos, piereģistrēšanās brīdī (check-in) aizpildot īpašu deklarāciju par savas bagāžas vērtību un samaksājot papildu maksu, ja tāda ir noteikta. Ja Jūsu bagāžas vērtība pārsniedz piemērojamo limitu, jums tā pirms ceļojuma pilnībā jāapdrošina.

Darbības laika limiti: Ikviena darbība tiesā, lai pieprasītu kompensāciju, ir jāiesniedz divu gadu laikā no datumu, kad lidmašīnai būtu jāierodas. Bagāžas atlīdzības pieprasījumi: Rakstisks paziņojums pārvadātājam jāiesniedz 7 dienu laikā no reģistrētās bagāžas saņemšanas bagāžas bojājumu gadījumā un kavēšanās gadījumā, 21 dienu laikā no dienas, kad tas ir nodots pasažiera rīcībā.

Paziņojums par līguma noteikumiem, kas iekļauti Atsaucē

Jūsu pārvadājuma līgums ar pārvadātāju, kas sniedz jums gaisa pārvadājumus, ar starptautisko, iekšzemes vai iekšzemes lidojumu, kas ir daļa no starptautiskā reisu, uz ko attiecas šis paziņojums; kā arī uz jebkuru pārvadātāja paziņojumu vai kvīti; un pārvadātāja individuāliem noteikumiem un nosacījumiem (Conditions), kas saistīti ar noteikumiem un politiku (Regulations) un visiem piemērojamiem tarifiem.
Ja jūsu pārvadāšanu veic vairāk nekā viens pārvadātājs, katram pārvadātājam var būt dažādi nosacījumi (Conditions), noteikumi (Regulations) un piemērojamie tarifi.
Nosacījumi (Conditions), noteikumi (Regulations) un citi pārvadātāju piemērojamie tarifi ietverti jūsu pārvadājuma līgumā un ir daļa no tā.
Nosacījumi (Conditions) var ietvert, bet neaprobežojas ar to:
Nosacījumi un ierobežojumi attiecībā uz pārvadātāja atbildību par miesas bojājumiem vai pasažieru nāvi.
Nosacījumi un ierobežojumi attiecībā uz pārvadātāja atbildību par zaudējumu, kaitējumu vai aizkavētām precēm un bagāžu, tai skaitā trauslās vai ātri bojājošās preces.
Noteikumi par bagāžas augstākas vērtības deklarēšanu un papildus maksu, kuru var piemērot.
Pārvadātāja Nosacījumu un atbildības ierobežojumu piemērošana uz pārvadātāja darbinieku, ierēdņu un pārstāvju, ieskaitot jebkuru personu, kas sniedz vai nu iekārtas vai pakalpojumus, darbībām.
Prasības ierobežojumi, tostarp termiņi, kuros pasažieriem ir jāziņo par prasījumu vai jāiesniedz prasība pret pārvadātāju.
Noteikumi par rezervācijas pārapstiprināšanu; piereģistrēšanās laiku (check in times); gaisa transporta pakalpojumu izmantošanu, ilgumu un derīgumu; un pārvadātāja tiesības atteikt pārvadājumu.
Pārvadātāja tiesības un pārvadātāja atbildības limiti par pakalpojuma izpildes kavēšanos vai nespēju veikt pakalpojumus, ieskaitot grafiku izmaiņas, aizstāšana ar alternatīvu pārvadātāju vai lidmašīnu un maršruta maiņu, un, ja to paredz piemērojamie tiesību akti, pienākums pārvadātājam informēt pasažierus par aizstātā pārvadātāja vai aizstātās lidmašīnas identitāti.
Pārvadātāja tiesības atteikt pasažieru pārvadāšanu, kas neatbilst spēkā esošajiem tiesību aktiem vai, kas neiesniedz visus ceļošanai vajadzīgos dokumentus.
Jūs varat iegūt plašāku informāciju par Jūsu pārvadājumu līgumu, un uzzināt kā pieprasīt kopiju, vietās, kur pārvadāšanas pakalpojums ir pārdots. Daudzi pārvadātāji šo informāciju ievieto savās mājas lapās. Kad to prasa piemērojamais likums, jums ir tiesības iepazīties ar jūsu pārvadājuma līguma pilnu tekstu pārvadātāja lidostā un pārdošanas birojos, un pēc pieprasījuma, saņemt no katra pārvadātāja bez maksas kopiju pa pastu vai citu piegādes veidu.

Ja pārvadātājs pārdod gaisa transporta pakalpojumus, vai pārbauda bagāžu, kuru pārvadā cits pārvadātājs, tas to veic tikai kā cita pārvadātāja aģents.

JŪS NEVARAT CEĻOT, JA JUMS NAV VISU NEPIECIEŠAMO CEĻOŠANAS DOKUMENTU, TĀDI KĀ PASE UN VĪZA.

VALDĪBAS VAR JŪSU PĀRVADĀTĀJIEM PIEPRASĪT NODROŠINĀT INFORMĀCIJU PAR /VAI ATĻAUJU PIEKĻŪT PASAŽIERU DATIEM.

IEKĀPŠANAS ATTEIKUMI: Lidojumi var būt virspārdoti, un ir neliela iespēja, ka nebūs pieejama vieta lidojuma pat ja jums ir apstiprināta rezervācija. Vairumā gadījumos, ja Jums ir atteikta iekāpšana, jums ir tiesības uz kompensāciju. Nepieciešamības gadījumā, kā to prasa piemērojamie tiesību akti, pārvadātājam, pirms kādam tiek liegta iekāpšana, jālūdz pieteikties brīvprātīgos. Pārbaudiet pie sava pārvadātāja noteikumus par iekāpšanas atteikumu kompensācijas maksājumiem (denied boarding compensation – DBC) un informāciju par pārvadātāja iekāpšanas prioritātēm.

BAGĀŽA: Noteiktu veidu izstrādājumiem var deklarēt papildus vērtību. Pārvadātāji var piemērot īpašus noteikumus trausliem, vērtīgiem objektiem, vai lietām, kas ātri bojājas. Pārbaudiet to pie sava pārvadātāja. Reģistrētā bagāža: Pārvadātāji var atļaut noteiktu lieluma bezmaksas reģistrēto bagāžu, ko nosaka pārvadātājs, un tā var atšķirties pēc klases, un / vai maršruta. Pārvadātāji var piemērot papildu maksu par reģistrēto bagāžu, kas pārsniedz viņiem atļauto limitu. Pārbaudiet to pie sava pārvadātāja. Salona (nereģistrētā) bagāža: Pārvadātāji var atļaut pārvadāt salonā par brīvu noteiktu bagāžas lielumu, to nosaka pārvadātājs un tas var atšķirties pēc izmantotās lidojuma klases, maršruta un / vai lidmašīnas tipa. Tiek rekomendēts, ka salona bagāžai jābūt minimālai. Pārbaudiet pie sava pārvadātāja. Ja Jūsu ceļojumu nodrošina vairāk nekā viens pārvadātājs, katrs pārvadātājs var piemērot dažādus noteikumus attiecībā uz bagāžu (gan reģistrētā, gan rokas bagāža). ĪPAŠI BAGĀŽAS ATBILDĪBAS IEROBEŽOJUMI CEĻOJOT ASV: Iekšzemes ceļojumiem pilnībā starp ASV punktiem, federālie likumi pieprasa, ka pārvadātāja atbildības limitam uz bagāžu jābūt vismaz 3300,00 ASV dolāru par pasažieri vai summa, kuru pašlaik nosaka regula 14 CFR 254.5.

REĢISTRĀCIJAS LAIKS (CHECK-IN TIMES) Laiks, kas norādīts maršruta aprakstā / biļetē ir lidmašīnas izlidošanas laiks. Izlidošanas laiks nav tas pats laiks, kurā Jums jāpiereģistrējas vai laiks, kurā jums jābūt gatavam iekāpšanai lidmašīnā. Jūsu pārvadātājs var atteikties jūs pārvadāt, ja esat ieradies novēloti. Piereģistrēšanās laiks, kuru paziņo jūsu pārvadātājs, ir pēdējais laiks, kurā pasažieri var tikt pieņemti braucienam; iekāpšanas laiks, kuru paziņo jūsu pārvadātājs, ir pēdējais laiks, kurā pasažieriem ir jābūt klāt uz iekāpšanu.

BĪSTAMĀS PRECES (BĪSTAMIE MATERIĀLI). Drošības apsvērumu dēļ, bīstamās preces nedrīkst būt iepakotas ne reģistrētajā, ne salona (rokas) bagāžā, izņemot gadījumus, kas ir īpaši atļauti. Bīstamās kravas ietver, bet ne tikai: saspiestās gāzes, kodīgas vielas, sprāgstvielas, uzliesmojoši šķidrumi vai cietās vielas, radioaktīvie materiāli, oksidējoši materiāli, indes, infekciozas vielas, un portfeļi ar uzstādām signalizācijas ierīcēm. Drošības apsvērumu dēļ var piemērot citus ierobežojumus. Pārbaudiet to pie sava pārvadātāja.

BĪSTAMĀS PRECES
Neievietojiet savā rokas bagāžā un neņemiet līdzi lidmašīnas salonā lietas, kas norādītas zemāk attēlotā zīmējumā bez konsultācijām ar savu pārvadātāju.

NEAPDRAUDIET SAVU VAI CITU PASAŽIERU DROŠĪBU.
SAZINIETIES AR PĀRVADĀTĀJU, LAI IEGŪTU SĪKĀKU INFORMĀCIJU.